EuroKobieta - Darmowy kurs informatyczny

Wszystkie kobiety zainteresowane podniesieniem swojej konkurencyjności na nowoczesnym rynku pracy oraz zwiększeniem poziomu kluczowych kompetencji informatycznych zapraszamy do udziału w programie:

"EuroKobieta: Kobiety posługujące się technologiami informatycznymi przyszłością rynku pracy"

Akademia Kobiet Budujących - Kobiece rozmowy o budowaniu

Xella Polska, producent materiałów budowlanych, zaprasza kobiety planujące budowę domu na cykl spotkań w ramach „Akademii Kobiet Budujących SILKA YTONG”. Pierwsze spotkanie dotyczy planowania budowy domu, już 30 maja, w środę, w Warszawie.

"Profesjonalna opieka nad dziećmi" - BEZPŁATNE szkolenia - ŁÓDŹ

ŁÓDZKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.
ZAPRASZA

Wszystkie osoby, które są zainteresowane podwyższeniem swoich kwalifikacji z zakresu:
  • polepszenie komunikacji z podopiecznymi
  • zdobycie umiejętności efektywnego wykorzystania komputera do nauki i zabawy z dziećmi
  • podniesienie wiedzy i umiejętności zawodowych w sferze rozwoju dziecka
  • udzielania profesjonalnej pierwszej pomocy

METAMORFOZY - Pozostań kobietą - warsztaty dla kobiet

Studio Tańca Steps4Salsa zaprasza na warsztaty pod hasłem Metamorfozy – Pozostań Kobietą. Zapraszamy Panie w każdym wieku do udziału w warsztatach,  przygotowanych specjalnie dla córek ich mam i przyjaciółek. Warsztaty organizowane są dla wszystkich kobiet, które chciałyby poprawić swój wizerunek, odnaleźć nową siebie, zadbać o dobre samopoczucie.

Marketing internetowy - szkolenia dla osób 45+

Rozpoczął się drugi etap rekrutacji na bezpłatne szkolenia Akademii Marketingu Internetowego Afilo. Uruchomione zostały szkolenia dedykowane grupie wiekowej 45+. Warsztaty dotyczyć będą marketingu internetowego, kampanii efektywnościowych oraz marketingu w wyszukiwarkach (SEM).

Umaluj się w sukces – warsztaty dla każdej kobiety

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić na warsztaty dla kobiet „Umaluj się w sukces” organizowane przez  firmę LifeLong Education.

Projekt "45+ Aktywne, Potrzebne, Wartościowe"

Nowy program "45+ Aktywne, Potrzebne, Wartościowe" to cykl szkoleń dla kobiet, które chcą zmienić swoje życie - zawodowe i osobiste - na lepsze. Program jest dofinansowany z EFS i całkowicie bezpłatny dla Uczestniczek.

Bezpłatne szkolenie „Podatek VAT 2011”

Zmiana stawek VAT to tylko jedna z wielu zmian w zakresie przepisów o podatku VAT. Jednocześnie wchodzi w życie wiele różnych zmian, wprowadzanych przez kilka ustaw i rozporządzeń. Jak prawidłowo interpretować przepisy i jak wdrożyć zmiany prawne w firmie?

Początek 2011 roku to szczególnie ciężki okres dla wszystkich podatników VAT, których dotykają zmiany w zakresie podatku od towarów i usług. Do nowych warunków musi się przygotować wiele mikro, małych i średnich firm.

Subskrybuje zawartość

Logowanie

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

Nie masz jeszcze konta??

Zarejestruj się by móc korzystać ze wszystkich możliwości serwisu. Zajmie Ci to mniej niż minutę!

Zarejestruj