Uczucia

Stres - nieprzyjaciel, który niszczy nasze zdrowie

Stres, zwany również podstępnym zabójcą, stał się nieodzownym elementem naszych czasów. Sprzyja temu pośpiech, rywalizacja, ciągłe napięcia,  konieczność udowadniania swoich umiejętności oraz „wykazywania się”. Bez względu na zajmowane stanowisko i pozycję społeczną coraz bardziej poświęcamy się naszej pracy. Często nie potrafimy się od niej oderwać, także i myślami, w wolnym czasie. 

Randkowanie online - wady i zalety

W dzisiejszych czasach Internetu używa się nie tylko po to, aby zapłacić rachunki, przeczytać wiadomości czy też pozostać w kontakcie ze znajomymi, ale również po to, aby znaleźć drugą połowę. Ogólna dostępność oraz łatwość obsługi sprawia, iż portale randkowe stały się osiągalne i atrakcyjne dla wszystkich przedziałów wiekowych. Mimo to randkowanie w sieci ma zarówno dobre, jak i złe strony, również dla osób po 40-stce.

Zalety

Seks po 50 - poznaj siebie i korzystaj z życia

Po latach emocjonalnych i fizycznych huśtawek w twoim życiu, możesz pomyśleć o rezygnacji z seksu po 50 roku życia. Być może właśnie obchodzisz swoją 35. rocznicę ślubu i po prostu czujesz się na to za stara? A skąd! Seks po 50 nie jest wcale niemożliwy, a może być nawet lepszy niż kiedykolwiek.

Wraz z wiekiem nasze ciała zmieniają się na zewnątrz jak i w środku, zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

Walentynki z pomysłem

Święto zakochanych czyli tzw. walentynki już na dobre zadomowiły się w naszej kulturze. Jego przeciwnicy zarzucają, iż jest to czysto komercyjny zwyczaj, a zwolennicy bronią, że zachęca do okazywania uczuć.

Wystarczy 6 pytań, żeby ustalić, czy życie ma dla ciebie sens

Czy życie ma dla ciebie sens? Teraz da się ustalić szybciej niż dotychczas. Okazuje się, że w najbardziej popularnym teście psychologicznym do pomiaru sensu życia, zamiast 20 pytań, czasami wystarczy zadać zaledwie 6 - ustalili badacze z katowickiego wydziału Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

"Partner młodszy ode mnie" - czasem warto zaryzykować

Dla Kamili od zawsze było sprawą wiadomą i naturalną, że kobieta powinna definitywnie być młodsza od partnera i tego wyuczonego schematu trzymała się całe życie. Niemal 10 lat temu oderwała się od intensywnego, acz nieudanego małżeństwa z mężczyzną starszym o dekadę...

Subskrybuje zawartość

Logowanie

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

Nie masz jeszcze konta??

Zarejestruj się by móc korzystać ze wszystkich możliwości serwisu. Zajmie Ci to mniej niż minutę!

Zarejestruj