"Partner młodszy ode mnie" - czasem warto zaryzykować

Dla Kamili od zawsze było sprawą wiadomą i naturalną, że kobieta powinna definitywnie być młodsza od partnera i tego wyuczonego schematu trzymała się całe życie. Niemal 10 lat temu oderwała się od intensywnego, acz nieudanego małżeństwa z mężczyzną starszym o dekadę...Zamierzała odpocząć od facetów i afer, kiedy los postawił jej na drodze interesującego mężczyznę. Nie bardzo miała ochotę na burzliwy romans metodą „klin klinem”, jednak spotkania były udane - pełne śmiechu i czułych spojrzeń. „Mieliśmy tyle tematów do obgadania, że nie miałam głowy do zapytania o jego wiek, zresztą nie wyglądał na młodszego ode mnie”.

Po kilku miesiącach przypadkiem dowiedziała się, że jest starsza od lubego o 9 lat i mało nie zemdlała. Natychmiast zerwała z nim wszelkie kontakty i zaczęła go unikać. „Już niemal słyszałam te ironiczne komentarze w stylu - dziecko wzięłaś sobie na wychowanie?”. Ukochany jednak nie odpuścił, więc zgodziła się w końcu na rozmowę. Powiedziała wprost, że uważa, iż będzie tylko przelotną miłostką, gdy on zaspokoi swoją chęć na przygodę „ze starszą panią”.

„Odpowiedział mi wtedy - no dobrze, to załóżmy, że to ja jestem od ciebie starszy o te 9 lat. Jaką masz gwarancję, że gdy przekroczysz 40-tkę ja nie odejdę z dwudziesto czy trzydziestolatką? Czy nadal uważasz, że wiek jest najistotniejszy dla szczęśliwego związku?”.

Porażona strzałą Amora i niewątpliwą logiką argumentu machnęła ręką na obiekcje, „z drżeniem jednak czekałam kiedy idylla się skończy”. Kamila robi efektowną pauzę, po czym dodaje z szelmowskim uśmiechem: „W zeszłym miesiącu stuknęła nam 9 rocznica”. Ich związkiem nie rządzi chemia, seks jest ważnym, ale nie jedynym czynnikiem cementującym tę relację. Przyjaciel partnera Kamilli zwierza się: „Pani nawet nie wie jakie cyrki tu odchodziły! Niejeden i niejedna ostrzyli sobie zęby, by rozbić ten związek - bez efektu. Kurczę, nawet ja im tego zapatrzenia w siebie zazdroszczę” - śmieje się.

Czy przykład Kamilii wydaje wam się równie nierealny? Otóż nie, drogie panie. Zjawisko, które istniało zawsze, czyli to, że kobieta starsza JEST atrakcyjna, przeżywa wręcz ogólnoświatowy boom. Przeglądając strony erotyczne wśród działów takich jak „nastolatki” czy „blondynki” można zauważyć, że od jakiegoś czasu pojawiła się tajemnicza kategoria MILF.Komentarze:

zuzanka napisane 6 lat 41 tygodni temu

jasne że warto ,to żadne ryzyko moim zdaniem,tylko dowartościowanie kobiety

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.