Kosmetyki

Jak wybrać dobry krem przeciwzmarszczkowy?

Dzięki nowoczesnym kosmetykom można skutecznie pielęgnować skórę i zapobiegać pojawianiu się na niej przedwczesnych oznak starzenia. Na drogeryjnych półkach czeka szeroka gama kremów przeciwzmarszczkowych. Spory wybór jednak nie zawsze ułatwia zakupy. Jak zatem wybrać ten najlepszy?

Nie musisz mieć worka pieniędzy, aby przeciwdziałać zmarszczkom

Boisz się igieł, zastrzyków? Nie masz ochoty na wypełnianie zmarszczek? Nie masz worka pieniędzy, aby dbać o siebie? Mamy rozwiązanie dla Ciebie. Pierwszą podstawową zasadą w odmładzaniu skóry jest złuszczanie. Nie ma odmładzania bez złuszczania!

Jak dbać o skórę w czasie wakacji?

Jak dbać o skórę w czasie wakacji?

Wrażliwa skóra staje się coraz częściej diagnozowanym problemem, z którym borykają się przede wszystkim kobiety. Nadmierne wysuszenie, łuszczenie czy zaczerwienienie, potęgowane uczuciem ściągnięcia i napięcia skóry, to codzienność dla osób, zmagających się z nadwrażliwością cery. Wrażliwa skóra jest niezwykle wymagająca w zakresie pielęgnacji, a latem, w czasie wakacji, poprzeczkę stawia jeszcze wyżej.

Dlaczego skóra wykazuje nadwrażliwość?

Zadbaj o równowagę ciała i duszy… Kosmetyki Natural Body

Praca, dzieci, dom, szybkie tempo życia, wszystko to powoduje, że coraz mniej czasu poświęcamy na pielęgnację ciała. Warto jednak zadbać o siebie i od czasu do czasu wprowa-dzić się w stan błogiego nieróbstwa i relaksu. Coraz więcej ludzi jest zestresowanych i nie poświęca sobie wystarczająco dużo uwagi. Cierpi na tym nie tylko psychika, ale również ciało.

Przewodnik ECOistki, czyli jak żyć ekologicznie

Czy i Ty chciałabyś zacząć żyć zgodnie z naturą? Ekologiczny styl życia jest obecnie coraz bardziej popularny, ale kojarzy się często z wieloma wyrzeczeniami. Bycie eko nie musi się jednak wiązać z radykalnymi zmianami. Naprawdę niewiele potrzeba, aby znacznie poprawić jakość swojego życia. Poniżej znajdziesz kilka porad jak być ECOistką na co dzień.

Rosa Mosqueta pielęgnacja skóry dojrzałej 50+

Naukowcy przekonują, że w kontaktach między ludzkich pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a twarz jest rodzajem wizytówki człowieka. Płeć piękna urodę pragnie zachować jak najdłużej i w związku z tym największą uwagę przykłada do pielęgnacji skóry twarzy.

Subskrybuje zawartość