"Podstawy masażu" - Salon SPA i masażu w Twoim domu

Salon SPA i masażu w Twoim domu

Dotyk jest najprostszym lekarstwem na ból i stres. Nic nie kosztuje, działa natychmiast, a oprócz tego przynosi radość. Odprężający masaż i następujące po nim poczucie błogiego spokoju skutecznie poprawiają nastrój i samopoczucie. Dlaczego w takim razie sprawiamy sobie ten prezent tak rzadko?

"Sztuka wojny dla kobiet" Genialne strategie Sun Tzu w służbie płci pięknej

Opanuj strategie Sun Tzu. Zobacz to, czego nie widzą inni, i usłysz to, czego oni nie słyszą...

"AlphaFemale" - poradnik dla kobiet

Karolina jest zniewalająco piękna. Nie dba o "idealne" wymiary i ma kilka kilogramów "za dużo". Lubi siebie. Po prostu. Nie dlatego, że jest jakaś. Nie potrzebuje tego. Według niej liczą się zaufanie, siła i wiara. W siebie.

Beata ma świetną rodzinę. Nauczyli się z partnerem, w jaki sposób łączyć karierę i życie zawodowe w ramach szczęśliwych relacji, nic nie tracąc. Kobiety często zapominają o swojej tożsamości, gdy wychodzą za mąż. Beata wie, że można inaczej.

"20 lat mniej. Cofnij czas i zachowaj wieczną młodość!"

Eliksir młodości czy gwarant długowieczności?

W życiu zwykle czterdzieści lat mija jak jeden dzień. Jednak naprawdę wiek to tylko liczba! Nauka badająca proces starzenia się dowiodła, że włączenie do życia codziennego czterech kluczowych elementów może wpłynąć na naszą fizjologię, w znaczący sposób spowalniając procesy związane ze starzeniem się organizmu oraz pozwalając nam funkcjonować tak, jakbyśmy naprawdę byli o wiele lat młodsi. Zamiast po botoks, sięgnij po ćwiczenia, diety, pielęgnację skóry oraz właściwą higienę snu. I z zachwytem obserwuj zmiany!

"Krym oraz Lwów, Kijów, Odessa" - przewodnik dla podróżnych

Przewodnik Krym. Półwysep rozmaitości to już siódme wydanie jednej z nielicznych polskich pozycji poświęconych temu magicznemu miejscu. Publikacja została wzbogacona o propozycje siedmiu tras, które pomogą zaplanować podróż, szczególnie osobom wybierającym się na Krym po raz pierwszy. Obok wyczerpujących opisów krymskich zabytków Czytelnik odnajdzie tu m.in. zaktualizowane informacje na temat komunikacji, noclegów i orientacji w regionie.

Tylko dla kobiet. Przewodnik osiągania spełnienia i pewności siebie

Żyj i pozwól żyć... samej sobie!! Znać siebie. Mieć świadomość własnych mocnych i słabych stron. Umieć uwolnić swoje kobiece, męskie i boskie cechy. Czy na jakimś etapie nauki pokazano Ci, jak być szczęśliwą z samą sobą? Czy choć raz robiłaś ćwiczenia pomagające Ci zrozumieć Twoje uczucia, decyzje i zachowanie? Czy zajrzałaś kiedykolwiek do książki Twojego wnętrza?

"Strzeż się psa" - psi kryminał

Opis ksiazki: „Książka Izy daje ciepełko, uśmiech i zawiera szereg innych koniecznych do życia przypraw:  humor oraz odniesienia do kina i literatury. Jest więc i zabawa intelektualna! A że kryminał z psami w rolach głównych? To coś nowego, a i cel szczytny!”.  Małgorzata Kalicińska

"Czekam na Ciebie" - wspomnienia pierwszej miłości

Jak silne jest wspomnienie pierwszej miłości? Jak głęboki ślad pozostawia w nas pierwsza miłość? Jakie ma dla nas znaczenie? Czy i kiedy do niej wracamy myślami?

"Miłość..." i "Szczęście..." - Zmysłowe doskonalenie się

Czy istnieje sposób na osiągnięcie miłosnej ekstazy niezależnie od tego, jak długo trwa nasz związek? Wydawnictwo G+J Książki prezentuje dwa poradniki, dzięki którym czytelnik przekona się, że odpowiedź na to pytanie może być twierdząca.

Subskrybuje zawartość