Zasady korzystania z portalu Kobieta40plus.pl

 1. Wydawcą serwisu znajdującego się pod adresem Kobieta40plus.pl jest firma "eIDEA".
 2. Wszystkie prawa do portalu są zastrzeżone, a treści zamieszczane przez administratorów serwisu i jego użytkowników są chronione prawem autorskim.
 3. Zabrania się wykorzystywania zgromadzonych w wortalu treści merytorycznych w celach komercyjnych, publikowania ich w mediach lub rozpowszechniania w jakiejkolwiek innej formie bez zgody Wydawcy.
 4. Dopuszczalne jest umieszczanie na innych stronach odnośników prowadzących do portalu.
 5. Wszystkie treści umieszczone na stronach portalu służą tylko i wyłącznie celom informacyjnym. W żadnym wypadku nie mogą być traktowane jako porada lekarska ani nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.
 6. Zawartość portalu jest kontrolowana przez administratorów. Wydawca zastrzega sobie prawo do usunięcia z serwisu treści naruszających Netykietę, a w szczególności wpisów naruszających czyjąś godność osobistą, ujawniających dane osobowe lub w inny sposób łamiących prawo.
 7. Wydawca nie odpowiada za niewłaściwe wykorzystanie informacji zawartych w serwisie.
 8. Wydawca dokłada wszelkich starań, aby treści zamieszczane w serwisie były rzetelne i pochodziły ze sprawdzonych źródeł. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za pojawienie się w serwisie treści niekompetentnych, nieaktualnych lub nieprawdziwych.
 9. Wydawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec użytkowników portalu lub osób trzecich z tytułu szkód, zarówno bezpośrednich, jak i pośrednich związanych z wykorzystaniem informacji udostępnianych na stronach serwisu Kobieta40plus.pl
 10. Ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem informacji udostępnianych na stronach portalu ponosi użytkownik.
 11. Zabronione jest umieszczanie przekazów reklamowych bez porozumienia z Wydawcą. Nie zastosowanie się do tego punktu będzie skutkować moderacja przekazu lub zablokowaniem/usunięciem konta użytkownika.
 12. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników forum.
 13. Wydawca zastrzega sobie prawo do blokowania kont użytkowników oraz usuwania postów bez podawania przyczyny.
 14. Wydawca zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym dokumencie.
 15. Zasady obowiązują od dnia umieszczenia ich na stronie.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera